V petek, 17. marca, smo na OŠ Solkan gostili 36. področno tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanovo priznanje. Udeležilo se ga je 75 učencev iz 19 osnovnih šol  Severno – primorske regije, vse od Bovca pa do Vipave.

Zbrali smo se ob 13:30 v avli šole, kjer je učence in mentorje pozdravil in nagovoril gospod ravnatelj.

Tekmovanja se je udeležilo tudi 6 učencev naše šole, ki so našo šolo odlično zastopali. Kar 4 od njih so osvojili srebrno Stefanovo priznanje, 2 pa nas bosta zastopala tudi na državnem tekmovanju v Postojni.

Vsem tekmovalcem čestitam za osvojeno priznanje. Učencema, ki se bosta udeležila državnega tekmovanja pa želim veliko uspeha.

Vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri organizaciji se iskreno zahvaljujem.

Organizatorka: Dolores Cingerle Lozar

Related Images:

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost