V okviru interesne dejavnosti Podjetniški eksperiment – POPRI so učenci razvijali podjetniške ideje. V petek, 16.3.2018 so svoje ideje, ki so jih razvili v prave podjetniške projekte, predstavili na zaključni prireditvi, ki je potekala pod okriljem Primorskega tehnološkega parka v dvorani Mestne občine Nova Gorica. Našo šolo so zastopale Tina Kosovel, 9.a in Gaja Remiaš, 9.a s projektom Sponge holder, Eva Plesničar, 8.a, Luna Golob, 8.a, Filip Perko, 9.a in Martin Čadež, 9.a s projektom Dežerina 7000, Maja Terpin, 7.c in Taja Stibilj, 7.b s projektom Helpteen in Luka Seušek, 9.b, Gal Ličen, 9.b ter Denisa Mujanović, 9.b s projektom Pametni cvetlični lonček. Inovativnost in ustvarjalnost naših učencev je opazila tudi ekipa RTV Slovenija. Posnetek prispevka si lahko ogledate na: http://4d.rtvslo.si/arhiv/slovenska-kronika/174526507 (od 8.03 minute naprej).

Mentorici:

Barbara Stožir Curk in Nuša Furlani

Related Images:

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost