V podaljšanem bivanju so se nam v teh mesecih zgodile zelo lepe in zanimive stvari. Med sprostitvenimi dejavnostmi smo spuščali zmaja, ki ga je prinesla učenka iz naše šole. Imeli smo štafetne igre, kjer smo tekmovali v različnih panogah. Skakali smo z vrečami, lovili ravnotežje, imeli smo dvonožni tek in navijali smo za druge igralce. To je bilo pravo malo tekmovanje. Sodelovali so vsi učenci naše šole, ki so vključeni v podaljšano bivanje. Med učno uro hitimo s pisanjem naloge, da nam ostane čas za izdelovanje izdelkov, reševanje dodatnih nalog, barvanje pobarvank. V času ustvarjalnega prostega časa izdelujemo različne izdelke. Med drugim tudi izdelke za bazar. Učiteljica nam je obljubila, da bomo v letošnjem šolskem letu Izvedli igro Grgarska šola ima talent. Tega se zelo veselim. Mislim, da se bomo v podaljšanem bivanju imeli še naprej tako »fajn« kot smo se do sedaj.

Julija Pavlin Vodušek, 4. razred

Related Images:

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost