V petek, 3. junija 2016, se je v prostorih plesne šole Bolero odvijal zaključek natečaja “Inovativnost in ustavrjalnost mladih za prihodnost domovine”, ki sta ga organizirala Vlada RS in Zavod RS za šolstvo v sklopu 25. obletnice samostojnosti naše domovine. Med 76. prijavljenimi šolami so izbrali 6 šol za načrtovanje in izpeljavo likovne delavnice. Naša šola je z zanimivo predstavitvijo in izvirno likovno delavnico pritegnila k sodelovanju veliko število udeležencev. Devetošolkama Zali Škodnik in Niki Markič čestitamo za uspešno izpeljano likovno delavnico.

Naša šola se je na natečaju predstavila tudi z multimedijskim prispevkom, v katerem so objavljeni likovni izdelki učencev sedmega, osmega in devetega razreda. Prispevek si lahko ogledate na spletni strani Zavoda RS za šolstvo.

Andreja Kocjan, učiteljica likovne umetnosti

Related Images:

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost